0

Acai Extreme – ekstremalny wyciąg z jagody acai?

Jagoda Acai zrobiła furorę na rynku suplementów diety na odchudzanie. Zaliczana jest do kategorii superżywności, produktów świetnie wpływających na zdrowie, urodę i samopoczucie. Acai zawiera: antocyjany, białka, włókien, enzymów, witaminę E, fitosterole, minerały (potasu, wapnia, magnezu, fosforu, miedzi, manganu, cynku, boru).

acai-extremeNiewielkie fioletowe kuleczki podobne w wyglądzie do klasycznej polskiej jagody to bomba antyoksydantów, które smakują jak owoce w czekoladzie, a przy tym świetnie się wchłaniają i odchudzają! Zmniejszają łaknienie, podnoszą metabolizm oraz przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Działają na wielu poziomach i są niezastąpione w przypadku chęci zdrowego i skutecznego zrzucenia zbędnych kalorii.

Jeśli chcemy jednak skorzystać z wszystkich zalet Acai Extreme, bardzo istotne jest to, aby wybrać dobry produkt – oryginalny i posiadający w składzie odpowiednio dużo czynnego składnika. Taki jest dostępny w Acai Extreme.

Co zawiera Acai Extreme?

Acai Extreme to 60 kapsułek, w których zawarta jest jagoda Acai w stężeniu 400 mg. Ważna wiadomość jest taka, że jest to przede wszystkim jagoda oryginalna, która posiada wszystkie te właściwości, które znane są w brazylijskiej Amazonii od setek lat. Na rynku jest wiele podróbek, których nie warto nawet uwzględniać i rozważyć ich wybór.

Acai Extreme pomaga usunąć nadmiar tłuszczu – zarówno z krwiobiegu, jak i zgromadzonego w formie tkanki tłuszczowej, poprawia metabolizm oraz umożliwia zmniejszenie apetytu.

Oprócz jagody acai wykorzystuje również inne składniki takie, jak: zieloną herbatę, która reguluje apetyt, chrom zmniejszający problem z podjadaniem dzięki utrzymaniu odpowiedniego poziomu cukru we krwi, acetyl L-Carnitine z kolei dobrze wpływa na funkcjonowanie układu krwionośnego, którego sprawna praca sprzyja odchudzaniu.

Zalety

 • łatwość stosowania
 • świetne opinie
 • bardzo dobry skład (acai nie tylko odchudzają, ale również odżywiają)
 • brak skutków ubocznych

Acai Extreme

153 złote/60 kapsułek
Acai Extreme
9

Skuteczność

80/10

  Skład

  100/10

   Dostępność

   90/10

    Bezpieczeństwo

    90/10

     Pros

     • - Świetny skład
     • - Szybkie działanie
     • - Działa nie tylko odchudzająco
     • - Wysokie bezpieczeństwo

     Cons

     • - Cena

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *