0

Asystor Slim Cellu – czy to działa?

Cellulit to zmiana na skórze z kategorii „sprawiedliwych”. Pomarańczową skórę ma właściwie każdy. Łączy ona wszystkie kobiety – chude, grubsze, niskie, wysokie, młode i dojrzałe. Niezależnie od wieku, stanu konta, wykształcenie czy sprawowanego zawodu. Różnice mogą istnieć w stopniu rozwinięcia zmian, ich zaawansowania. Im cellulit jest bardziej widoczny, tym zazwyczaj istnieje silniejsza potrzeba, by go usunąć.

Co jednak robić, by pomarańczowa skórka zniknęła? Na rynku jest wiele kosmetyków i preparatów. Ten wpis dedykuję jednemu z nich. Czy Asystor Slim Cellu usuwa cellulit?

Co to jest Asystor Slim Cellu?

Asystor Slim Cellu to dwufazowy system odchudzania – w opakowaniu znajdziemy żółte i niebieskie tabletki przygotowane do łykania rano i wieczorem.

Jak działa Asystor Slim Cellu?

802_01_8178Asystor Slim Cellu to tabletki, które zostały stworzone tak, by spełniać oczekiwania kobiet na całym świecie. Pastylka zażywana rano ma przyspieszać spalanie tkanki tłuszczowej. Jej rolą jest wspieranie prawidłowego przebiegu tego procesu tak, by komórki tłuszczowe się rozpadły i nie pozostawiły po sobie odpadów i szkodliwych substancji, których obecność zwiększa ryzyko powstania cellulitu.

Druga tabletka, którą producent zaleca zażywać wieczorem, ma nieco inne działanie. Ma ona walczyć z łaknieniem oraz napadami głodu, zwłaszcza pod koniec dnia, kiedy możemy być pewni, że zbędne dostarczone kalorie zostaną zmagazynowane w postaci zbędnego tłuszczyku. Pastylki oprócz zmniejszania apetytu mają również wspierać metabolizm w taki sposób, by był nastawiony na spalanie zbędnych kalorii z tłuszczu a nie z pożywienia.

Asystor Slim Cellu skład

Najwięcej o działaniu pastylek Asystor Slim Cellu powie nam ich skład. Czy został dobrze zaplanowany, starannie obmyślany, jak wypada na tle innych produktów z tej kategorii i w jaki sposób tabletki te mają zwalczać cellulit, bo w tym wpisie to właśnie interesuje nas najbardziej.

Skład pastylek jest w 100% naturalny, to plus. Tabletki do zażywania rano mają w składzie: kompleks z alg brunatnych, wyciąg z pestek winogron, wyciąg z gorzkiej pomarańczy, l-karnitynę, wyciąg z zielonej herbaty, ocet jabłkowy, kofeinę, witaminę B6.

W pastylkach przygotowanych do zażywania wieczorem znajdziemy ten sam składnik główny – kompleks z alg brunatnych, wyciąg z pestek winogron, owoc opuncji figowej, wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, spirulinę, wyciąg z Garcinia Cambogia, cynk oraz chrom.

Przyznać trzeba, że skład jest dobry – w pastylkach znajdziemy składniki, które są odpowiedzialne za przyspieszenie metabolizmu, poprawę spalania tłuszczu, wspomagające utrzymanie szczupłej sylwetki. Co najmniej nad kilkoma z nich przeprowadzono bardzo szczegółowe badania, które przyniosły dowody świadczące o ich skuteczności.

Sam Asystor Slim Cellu nic nie zdziała!

Niestety Asystor Slim Cellu nie załatwi za nas problemu z cellulitem. Pastylki nie zmniejszą pomarańczowej skórki, jak również nie sprawią, że schudniemy.

Jedyne, czego możemy się po nich spodziewać to tego, że wspomogą nasze starania w utrzymaniu zgrabnego wyglądu.

Nie ma się co łudzić, że będzie inaczej. Nie ma magicznych środków na odchudzanie. Tylko ćwiczenia i dobra dieta może przynieść oczekiwane efekty. Jeśli nastawiamy się, że obędzie się bez zmiany stylu życia, że wystarczy łykać tylko te pastylki – to mocno się zawiedziemy.

Czy zatem warto sięgnąć po ten produkt? Decyzja jak zwykle należy do Was…Skład jest dobry, ale oszałamiających efektów nie ma się co spodziewać.

Asystor Slim Cellu

26 złotych
Asystor Slim Cellu
7.25

Skład

80/10

  Opinie

  60/10

   Bezpieczeństwo

   80/10

    Szybkość działania

    70/10

     Pros

     • - Dobry skład
     • - Dwie tabletki na dzień
     • - Ciekawe rozwiązanie uwzględniające czas zażywania

     Cons

     • - Średnie efekty

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *