0

Czy Nicorix uwolni Cię od nałogu?

Nałogi nas ograniczają oraz negatywnie wpływają na stan naszego zdrowia. Nikt nie chce być ich niewolnikiem, czuć potrzeby sięgnięcia po papierosa w stresujących sytuacjach, przymusu kupowania kolejnej paczki.

Z drugiej strony nierzadko obawiamy się rzucić palenie – martwiąc się o to, że w ten sposób szybko przytyjemy, że nie będziemy w stanie radzić sobie z gromadzącym się w nas napięciem. Z tego powodu wszyscy specjaliści podkreślają, że jedyny słuszny sposób na walkę z nałogiem to znalezienie w sobie bardzo silnej motywacji, która będzie w nas trwać i będzie odporna na zewnętrzne wątpliwości. Z silną wolą rzucimy palenie na pewno. Czy jest coś co może nam pomóc?

Tabletki beznikotynowe – czy to ma sens?

Masz już motywację? Teoretycznie jeśli jest naprawdę silna, to wystarczy, by rzucić palenie. Jednak możesz mieć potrzebę wzmocnienia jej poprzez sięgnięcie po niezawodny środek. Wiele takich preparatów jest mocno promowanych – wśród nich ważne miejsce zajmuje Nicorix.

nicorix_img

Nicorix – czy jest wart swojej ceny?

O tym, że warto rzucić palenie wiadomo nie od dzisiaj. Jednak czy warto to zrobić z Nicorixem?

Podstawowa cecha, która wyróżnia Nicorix na rynku to fakt, że preparat ten jest pozbawiony nikotyny. Inne środki zawierają ją i poprzez zmniejszanie jej dawki pozwalają na pozbycie się nałogu. Nicorix działa inaczej. Koncentruje się na odtruwaniu organizmu i usuwaniu z niego toksyn, co umożliwia sprawne wyjście z sideł nałogu.

Jak to możliwe? Wszystko za sprawą korzenia kudzu, który blokuje działanie receptorów nikotynowych. W ten sposób silna pokusa sięgnięcia po papierosa po zażyciu środka jest znacznie niższa i łatwiej, przy pomocy silnej woli, sobie z nią poradzić.

Druga zaleta to fakt, że preparat może stosować każdy – niezależnie od tego, jak długo pali, jak bardzo jest uzależniony i ile ma lat.

Po trzecie Nicorix zwiększa przemianę materii, co ogranicza ryzyko tycia wynikające ze zwiększenia ilości spożywanych kalorii po odstawieniu papierosów.

Kuracja antynikotynowa z Nicorix trwa od 1 do 2 miesięcy. Trzeba przyznać, że to bardzo krótko.

W jednym opakowaniu Nicorix znajduje się 60 tabletek, zaleca się łykać po 2 dziennie.  Cena też raczej nie odstrasza wynosi: 169 złotych.

Czy są minusy? Niestety tak. Preparat może podnosić ciśnienie krwi, czasami jego stosowanie prowadzi również do innych skutków ubocznych – na przykład bezsenności. W trakcie terapii można odczuwać również suchość w ustach czy swędzenie skóry.

Nicorix

169 złote/60 tabletek
Nicorix
8.8

Szybkość rzucenia palenia

90/10

  Cwena produktu

  80/10

   Trwałość rezultatów

   90/10

    Bezpieczeństwo

    90/10

     Skuteczność

     90/10

      Pros

      • - Nie zawiera nikotyny
      • - Odtruwa organizm
      • - Może być stosowany przez każdego
      • - Szybkie efekty

      Cons

      • - Możliwe skutki uboczne

      Dorota

      Dodaj komentarz

      Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *