0

Czy Normatabs pomaga usunąć trądzik?

Nikt nie lubi mieć niedoskonałości. Naturalne jest dążenie do zdrowej, gładkiej i równej skóry, która jest synonimem piękna i zdrowia. I tak jak u niektórych osób wystarczy stosowanie drogeryjnych żeli do oczyszczania skóry trądzikowej, matujących kremów, które dają świetne efekty, tak istnieje wiele osób, u których wspomniane metody nie są skuteczne. Ich skóry wymagają bardziej zaawansowanych metod. Wtedy sięga się po tabletki na trądzik.

Oferta pastylek pozwalających usunąć trądzik od środka jest bardzo bogata. Wśród nich jest wiele produktów z różnych kategorii. Jedną z propozycji są Normatabs. Czy warto sięgnąć po ten produkt? Czy jest godny uwagi? Jakie opinie zbiera wśród klientów? O tym będzie ten artykuł.

Jak działają tabletki Normatabs?

normatabs-30-tabletekWedług producenta tabletki Normatabs wykazują wszechstronne działanie:

 • przeciwbakteryjne,
 • oczyszczające,
 • antyoksydacyjne,
 • ochronne.

Normatabs mają poprawiać stan i kondycję skóry z problemem trądzikowym. Nie mają właściwie przeciwwskazań. Mogą być stosowane przez długi czas, bez żadnych skutków ubocznych.

Najważniejsze składniki Normatabs

Nic tak dobrze nie określa działania tabletek na trądzik jak ich skład. Dobrze dobrane substancje czynne decydują o tym, czy produkt jest skuteczny czy wręcz przeciwnie. W przypadku tabletek Normatabs głównym składnikiem jest laktoferyna – pozyskiwana jako wyciąg z fiołka trójbarwnego.

Fiołek trójbarwny znany jest ze swoich dobrych właściwości oraz korzystnego wpływu na skórę trądzikową. Jest coś jeszcze – dobra zawartość selenu i cynku, które wspomagają ochronę przed działaniem wolnych rodników.

Podstawowy skład Normatabs

Producent poleca zażywać jedną tabletkę dwa razy dziennie. Dlatego dzieląc się składem, uwzględnia to, co poniżej.

2 tabletki zawierają : Lipopen 39 mg, L-cysteina 50 mg, Cynk 80 mg, Selen 15 mg, Hydrolizat białek kolagenowych 50 µg, Koenzym Q10 10 mg, Wyciąg z fiołka trójbarwnego 100 mg, Wyciąg z mniszka lekarskiego 100 mg, Wyciąg z zielonej herbaty 80 mg, Witamina A 800 µg, Witamina B6 2 mg, Niacyna 18 mg, Kwas foliowy 200 µg, Witamina E 10 mg, Witamina C 60 mg

Czy to działa? Normatabs opinie

Normatabs to tabletki o ciekawym składzie. Jednak nie tak bardzo złożonym i zaawansowanym, by można przewidywać, że sprawdzą się w przypadku zaawansowanego trądziku. Pastylki można stosować jako terapię uzupełniającą, w połączeniu ze stosowaniem dobrych kremów, maści i żeli.

Poza tym opinie Normatabs wskazują, że pastylki można zażywać nawet kilkanaście dni, a poprawy nie zauważymy, także na rezultaty terapii trzeba poczekać i to zazwyczaj raczej kilka miesięcy niż tygodni.

Podsumowując – nie liczyłabym na cud. Tabletki mają jednak dobrą cenę – około 25 złotych (za 30 tabletek), przy mniejszych zmianach mogą się sprawdzić. Jeśli poszukujemy bardziej skutecznego rozwiązania polecam Nonacne – najlepsze jak dotąd tabletki na trądzik, posiadające skład niedostępny w żadnym innym preparacie. Tu znajdziesz ich recenzję. Przeczytaj.

Normatabs

26 złotych/30 tabletek
Normatabs
6.5

Skuteczność

60/10

  Opinie

  60/10

   Skład

   60/10

    Bezpieczeństwo

    80/10

     Pros

     • - Ciekawy skład
     • - Łatwość stosowania
     • - Działa na niewielki trądzik
     • - Reguluje pracę skóry

     Cons

     • - Nieskuteczne na zaawansowane zmiany

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *