0

Derminax – czysta skóra bez pryszczy?

Trądzik, pryszcze, rozszerzone pory to problem osób na całym świecie. Istnieje sporo sposobów na zmiany skórne, wiele opisałam na tym blogu, recenzując popularne specyfiki.

Tym razem chciałabym się przyjrzeć tabletkom Derminax. Czy są godne uwagi?

Działają od środka

derminax1Forma tabletek ma tę przewagę nad kremem, czy żelem, że działa od środka. Dzięki temu ma szansę trafić bezpośrednio w źródło problemu, a nie jedynie zaleczyć pojawiające się zmiany. Rolą tabletek jest takie wzmocnienie skóry, by nie pojawiały się na niej zmiany.

Tabletki mają działać przede wszystkim profilaktycznie, a nie leczniczo. Mają usuwać trądzik, a nie go zaleczać.

Usuwają toksyny

Derminax, według producenta, usuwa gromadzące się toksyny. Dzięki temu pozwala pozbyć się martwych komórek oraz bakterii bytujących na skórze, powodujących trądzik. Derminax odblokowuje pory, przeciwdziała ich blokowaniu oraz ma regulować wydzielanie sebum – czyli działać na przyczynę zmian.

Pomagają w regulacji hormonów

Dzisiaj trądzik najczęściej powstaje na skutek zmian hormonalnych. Derminax pomaga regulować gospodarkę hormonalną, czyli po raz kolejny wpływa na przyczynę zmian na skórze, zmniejszając ryzyko powstania trądziku.

Derminax ma likwidować zaskórniki, krostki, blizny, przebarwienia. Producent poleca specyfik nastolatkom i osobom dorosłym.

Co zawiera Derminax?

Derminax bazuje na naturalnym składzie. Zawiera pokrzywę, miedź, skrzyp polny, kolagen, cynk, witaminę C, E i B2. Skład jest niezły, ale w porównaniu do moim zdaniem dużo lepszych tabletek Nonacne, średni. Inaczej – można wybrać lepiej.

Terapia 6-miesięczna to koszt około 700 złotych.

Derminax

700 złotych/6 miesięcy
Derminax
4.5

Skuteczność

50/10

  Szybkość działania

  50/10

   Skład

   60/10

    Cena

    20/10

     Pros

     • - Nie najgorszy skład
     • - Łatwość stosowania

     Cons

     • - Wysoka cena
     • - Słaba dostępność

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *