0

Fibre Select świetny naturalny sposób na odchudzanie

Najlepsze efekty odchudzające przynosi gubienie zbędnych kilogramów w zgodzie z własnym organizmem. Innymi słowy słuchanie tego, co mówi do nas ciało i reagowanie na jego bieżące potrzeby. Nie chodzi bowiem o to, by walczyć przeciwko sobie, traktując własne ciało jako wroga, ale spojrzeć na temat inaczej.

Potraktuj własny organizm jako przyjaciela, któremu chcesz pomóc. Taka zmiana perspektywy pozwala nie tylko osiągnąć świetne efekty, ale również zapewnia ich trwałość, a to w świecie wszędobylskiego efektu jo-jo bardzo ważny atut.

Poza tym kto nie chce odchudzać się naturalnie? Bez oszukiwania głodu, zaciskania pasa, restrykcyjnych diet i katorżniczych ćwiczeń, tylko poprzez usunięcie przeszkód stojących na drodze do szczupłej sylwetki. Wiesz, jak wiele się zmienia, gdy usuniesz kłody leżące tuż pod Twoimi nogami?
Jak to zrobić?

Okazuje się, że świetne efekty przynosi pozbycie się z organizmu złogów toksyn, negatywnie działających substancji, które blokują funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Pozbycie się ich przynosi wielką ulgę i otwiera na nowe możliwości.
Przeczytaj, jak wiele możesz w ten prosty sposób zyskać. I jak pomocny w tym jest nowy, bestsellerowy produkt Fibre Select.

Skąd się biorą toksyny?

Nie da się uciec od toksyn. Negatywnie oddziałujące na nasze zdrowie substancje znajdują się wszędzie, na każdym kroku.

Pierwszym oczywistym źródłem jest powietrze, w którym unoszą się spaliny, pozostałości po rozkładzie składników wykorzystywanych do produkcji przedmiotów  codziennego użytku. Drugim miejscem, w którym nie brakuje toksyn jest pożywienie, które jest obecnie bogatym źródłem konserwantów, barwników, dodatków, mających wydłużyć trwałość produktu spożywczego i poprawić jego walory. Niestety substancje te nie pozostają bez wpływu na zdrowie.

Toksyny są obecne nie tylko w wysokoprzetworzonych produktach, ale tych zdrowych – owocach i warzywach, ze względu na substancje używane w trakcie ich produkcji – dla wzmocnienia roślin, zmniejszenia liczby szkodników, itd. To nie wszystko. Toksyny znajdziemy również w kosmetykach i chemii – codziennie używanych proszkach do prania, płynach do mycia podłóg, itd.

Toksyny obciążają Twój organizm

Ludzki organizm nie jest bezbronny w starciu z toksynami. Na szczęście posiada mechanizmy, które pozwalają na usuwanie wszelkich zbędnych produktów przemiany materii i substancji negatywnie oddziałujących na funkcjonowanie ciała.

Na przykład w tym celu został stworzony układ wydalniczy, od którego sprawności zależy to, jak bardzo toksyny będą szkodliwe i jak wiele namieszają w naszych ciałach. Część z negatywnie działających substancji wydalanych jest także przez skórę wraz z potem.

Czy to wystarczy?

Wszystkie wymienione wyżej metody dają bardzo dobre efekty. Problem w tym, że nie są tak wydajne, jak obecne potrzeby. Innymi słowy problemem jest skala. Toksyn jest tak dużo, że zwyczajnie nie sposób ich sukcesywnie usuwać.

fibreselect

Jak sobie radzi z tym organizm? Oczywiście w najlepszy możliwy sposób, w taki, w jaki ma możliwość – w związku z tym, że nie może usunąć toksyn, to je magazynuje w tłuszczu. Przygotowuje również miejsce na nowe „magazyny”, zwiększając tendencję do odkładania tłuszczu. Dlatego też istnieje bezpośredni związek między tyciem a ilością toksyn w organizmie. Oczywiście nasz organizm wie, że toksyny są złe, dlatego na bieżąco je uwalnia, w takich ilościach, jakie udaje się mu usunąć. Skutek jest taki, że cały czas jesteśmy pod wpływem toksyn. A to niesie wiele skutków ubocznych. Jak to oddziałuje na nasz organizm?

Jak toksyny wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie?

Niestety toksyny nie są obojętne dla naszego zdrowia. Bardzo w konkretny sposób wpływają na zdrowie i na samopoczucie. Oto, za co odpowiadają:

  • toksyny spowalniają metabolizm,
  • są przyczyną wzdęć i zaparć,
  • zwiększają łaknienie, zwłaszcza na słodycze,
  • obciążają organizm,
  • niekorzystnie wpływają na wygląd skóry,
  • cera staje się szara i zmęczona,
  • paznokcie są kruche i łamliwe,
  • kondycja włosów pozostaje wiele do życzenia,
  • toksyny odbierają energię,
  • sprawiają, że stajemy się apatyczne i zmęczone.

Jak skutecznie usuwać toksyny?

Usuwanie toksyn pozwala poradzić sobie z przyczyną wielu problemów. Dzięki temu można zapomnieć o kłopotach, a nie tylko je maskować. To sporo zmienia!

Jak to zrobić?  Jak usuwać toksyny?

Podstawa to usprawnienie działania układu pokarmowego. Praktyka pokazała, że doskonałe efekty przynosi zwiększenie ilości błonnika w diecie, ale nie poprzez pochłanianie kilogramów marchewek czy kilku główek sałaty dziennie, ale za sprawą włączenia do diety skoncentrowanego błonnika. I to w 100% pochodzenia naturalnego!

Bardzo ciekawym produktem w tej kategorii jest Fibre Select – błonnik witalny w formie idealnej do rozpuszczenia w wodzie. Dlaczego Fibre Select? Ponieważ pod każdym względem wyróżnia się na tle konkurencji. Prześledziłam kilkanaście produktów i napiszę wprost – nie ma lepszego. Fibre Select nie zmienia smaku ani zapachu spożywanego napoju, dzięki temu jest bardzo wygodny w stosowaniu. Wystarczy energicznie rozprowadzić w wodzie, soku czy innym płynie i gotowe.

Dlaczego akurat Fibre Select? Ponieważ jest w 100% naturalny i bezpieczny w stosowaniu. Jest skuteczny, nie działa gwałtownie, ale pozwala uzyskać znaczące efekty dzień po dniu.

Do produkcji Fibre Select wykorzystano między innymi: mikronizowany błonnik jabłkowy, łupinę nasienną babki jajowatej, mikronizowany błonnik lniany, oligofruktozę z korzenia cykorii, inulinę, guma guar. Działanie wszystkich tych składników zostało dokładnie zbadane i potwierdzone w wielu niezależnych testach.

Dzięki temu stosowanie Fibre Select pozwala wyregulować pracę układu pokarmowego, wspomóc trawienie, przyspieszyć metabolizm, usunąć nadmiar toksyn, będących przyczyną złego samopoczucia, braku energii i szybszego starzenia. Nie ma lepszego sposobu, by zminimalizować negatywne efekty zanieczyszczenia środowiska, życia w pośpiechu i spożywania nie do końca dobrej jakości posiłków niż Fibre Select.

Co zmienił Fibre Select w moim życiu?

Pierwszy efekt, jaki zauważyłam w trakcie stosowania Fibre Select to wzrost energii. Nie miałam pojęcia, że tak szybko zyskam siłę i pozytywne nastawienie. Tak jakby ktoś zdjąć ciężki plecak z moich ramion. Po drugie wyregulowało się moje trawienie. Po dwóch tygodniach stosowania Fibre Select zapomniałam o zaparciach, z którymi mierzyłam się od dłuższego czasu, po miesiącu moja skóra nabrała ładniejszego wyglądu, zniknęły niespodzianki, z którymi borykam się od wieku nastoletniego. Jednak najbardziej zaskoczyło mnie zgubienie 5 kilogramów właściwie bez większego problemu i zaangażowania w temat odchudzania!

Już nie mogę się doczekać co będzie po kolejnych tygodniach regularnego stosowania…

Fibre Select to mój sposób na lepsze samopoczucie i wygląd. Ja wypróbowałam i polecam bliskim. Wypróbuj i Ty w najlepszej cenie! Warto!

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *