0

Flexin 500 – w jaki sposób pomaga stawom i czy warto go kupić?

Gdy ma się zdrowe stawy, nie myśli się raczej o dniu, kiedy odmówią nam posłuszeństwa. Trudno nawet sobie wyobrazić ból, jaki mogą generować kości i ich otoczki. Tymczasem problem jest całkiem spory i dotyczy zarówno kobiet i mężczyzn.

Czy dobrym rozwiązaniem na ból stawów są tabletki dostępne bez recepty Flexin 500, zawierające Glucosamine Sulfate i ekstrakt roślinny Boswellia Serrata? Opinie na ich temat są mocno podzielone. A co ja o tym myślę?

Dlaczego stawy bolą?

flexin zdjecieProblemom ze stawami sprzyja siedzący tryb życia, brak ruchu lub obciążanie stawów przy bardzo angażujących aktywnościach fizycznych. Ból stawów to problemem biegaczy, czy też osób pracujących ciężko fizycznie.  Często pojawia się również u osób stosujących ubogą dietę, mało zróżnicowaną, składającą się z wysoko przetworzonej żywności, a także u tych, którzy mają predyspozycje genetyczne do chorób stawów.

Choroby stawów mogą skutecznie uniemożliwiać spokojne, komfortowe spędzenie dnia. Ból może się pojawić już nad ranem, gdy wstajemy z łóżka. W ciągu dnia niestety zazwyczaj jest tylko gorzej a wieczorem dyskomfort może być nie do wytrzymania.

Ból stawów zazwyczaj utrudnia poruszanie się i uprawianie sportu. Ma znaczny wpływ na obniżenie komfortu życia oraz indukuje ograniczenia w codziennych czynnościach.

Na jaki ból ma pomagać Flexin 500?

Flexin 500 to środek sprzedawany jako suplement diety. Ma pomagać zarówno u osób młodych, u których ból stawów ma podłoże zapalne jak również u starszych cierpiących na chorobę zwyrodnieniową.

Jak działa Flexin 500?

Flexin 500, według producenta, przede wszystkim redukuje uporczywy ból. W dalszej kolejności likwiduje przyczynę problemu – odbudowuje chrząstkę stawów, aby zapewnić im odpowiednią ochronę i amortyzację. Po trzecie Flexin 500 ma działać profilaktycznie, zmniejszając ryzyko wystąpienia problemów ze stawami w przyszłości.

Jak zażywa się Flexin 500?

Producent zaleca zażywanie Flexin 500 trzy razy dziennie, popijając kapsułkę wodą. Dla pełnej kuracji należy stosować preparat co najmniej dwa miesiące. Jednak lepsze samopoczucie i przede wszystkim mniejszy ból stawów można odczuć już po kilku dniach stosowania środka.

Flexin 500 – czy to działa?

Preparat ma naturalny, ziołowy skład. Dostępny jest bez recepty. To niewątpliwie plusy.

Czy działa? Niestety nie spodziewajmy się cudów, jeśli stawy bolą nas od dłuższego czasu, jest to intensywny ból, te tabletki nie sprawdzą się. Nie ma po prostu takich szans.

Mogą zadziałać profilaktycznie, ale jest to niezmiernie ciężkie do sprawdzenia i pewnie producent doskonale o tym wie, dlatego zapewnia o czymś, co trudno zweryfikować.
Wątpliwości budzi brak możliwości oceny środka na stronie producenta, brak forum czy wyłączone komentarze pod plikami filmowymi na serwisach takich, jak youtube. Poza tym nawet jeśli preparat działa, to jest w stanie cokolwiek zmienić w naszym stanie zdrowia tylko wtedy, kiedy jest zażywany. Po odstawieniu problem wraca, trzeba mieć tego świadomość. Dlatego ja raczej nie polecam,  lepszym rozwiązaniem jest według mnie udanie się do lekarza i poproszenie o środek dostępny na receptę, ale decyzja należy do Was.

Cena: około 67 złotych za jedno opakowanie

Flexin 500

67
Flexin 500
5.6

Skuteczność

20/10

  Skład

  40/10

   Dostępność

   80/10

    Bezpieczeństwo

    80/10

     Cena

     60/10

      Pros

      • - Dobra dostępność
      • - Wysokie bezpieczeństwo

      Cons

      • - Mała skuteczność
      • - Konieczność ciągłego stosowania
      • - Nie najlepszy skład

      Dorota

      Dodaj komentarz

      Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *