0

Ginkgo Biloba 120mg – sprawdzony sposób na wsparcie pamięci i umysłu

Ginkgo Biloba to miłorząb japoński pochodzący z Chin. Wykazuje wiele właściwości zdrowotnych: świetnie działa na skórę, odżywia ją, zapobiega udarom serca, poprawia pamięć oraz koncentrację. Jest coś jeszcze – świetnie wpływa na potencję i męskie zdolności w łóżku, dodaje wigoru, jest częstym składnikiem suplementów diety i kosmetyków (np. wykorzystywany jest jako składnik balsamów na cellulit).

Największe zalety miłorzębu japońskiego to bogaty skład:

 • zawiera silne właściwości bioaktywne,
 • flawonoidy i biflawony, hydroksykwasy, terpeny, steroidy,
 • glikozydy flawonowe

Ginkgo produktGinkgo Biloba poprawia mikrokrążenie skórne oraz stan naczyń krwionośnych. Dodatkowo wspomaga rozkład tłuszczu, dlatego pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki.

Świetnie nadaje się również dla potrzeb skóry naczynkowej oraz dla delikatnej skóry w okolicy oczu.

Może być również używany do pielęgnacji skóry dojrzałej. Jako składnik kremów hamuje negatywne działanie enzymów przyczyniających się do starzenia się skóry.

Dzięki temu, że ginkgo biloba zawiera glikozydy flawonowe wspomaga łagodne przechodzenie menopauzy. Ma świetny wpływ na funkcjonowanie ciała w tym szczególnym okresie oraz zmniejsza niekorzystne objawy –  bóle głowy, zawroty, zmienność nastrojów.

Chyba najbardziej znanym działaniem miłorzębu jest to, że roślina wspomaga pamięć i koncentrację. W jaki sposób daje ten efekt? Przede wszystkim zmniejsza lepkość krwi, co sprawia, że poprawia się krążenie, a to ma przełożenie na lepsze dotlenienie komórek.

Ginkgo Biloba 120mg to suplement diety stworzony w staranny, wyselekcjonowany sposób. Zawiera trzy ważne substancje czynne: ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, w tym24% ginkoflawonoglikozydy, 6% laktony terpenowe.

Producent zaleca przyjmowanie jednej tabletki dziennie.

Ginkgo Biloba

45 złotych
Ginkgo Biloba
8.3333333333333

Skuteczność

90/10

  Opinie

  80/10

   Dostępność

   80/10

    Pros

    • - Dobry skład
    • - Wszechstronne działanie
    • - Łatwe stosowanie

    Cons

    Dorota

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *