0

Green Coffee 5K – moc zielonej kawy na odchudzanie

Chcemy być zgrabne, szczupłe i piękne. Każdego dnia czuć się atrakcyjnie, bez skrępowania wybierać odzież na zakupach, przymierzać zwiewne sukienki i nosić dopasowane spodnie.

Pragniemy dbać o zdrowie, pamiętając o tym, że dodatkowe kilogramy tego nie ułatwiają. Jednocześnie wiemy, że wraz z wiekiem odchudzanie może być naprawdę trudne. Gubienie dodatkowych kilogramów wymaga bowiem wielu starań oraz odpowiednich przygotowań. By sobie ten proces ułatwić, można sięgnąć po Green Coffee 5 K - najlepsze tabletki na odchudzanie wykorzystujące ekstrakt z zielonej kawy.

Jak działa zielona kawa na odchudzanie?

green-coffee-5kPrzez wiele lat badano wpływ zielonej kawy na odchudzanie. Przeprowadzono setki eksperymentów, badań i udowodniono, że składnik ten świetnie podnosi skuteczność gubienia zbędnych kalorii. Dotąd, mimo wielu lat stosowania zielonej kawy, składnik ten nie ma właściwie przeciwników, co w przypadku suplementów diety jest właściwie niespotykane.

 • zielona kawa odchudza,
 • rozbija złogi tłuszczu,
 • blokuje przed powstawaniem nadwagi i gromadzeniem tłuszczu,
 • przyspiesza metabolizm,
 • pomaga utrzymać optymalny poziom cukru we krwi – dzięki temu chroni przed podjadaniem oraz spadkiem samopoczucia i brakiem energii,
 • uelastycznia skórę, poprawia jej jędrność.

Czym różni się zielona kawa od czarnej kawy?

Jesteśmy narodem kawoszów. Przeciętny Polak pije 110 litrów czarnej kawy rocznie. To robi wrażenie, prawda?

Czarna kawa to poddana obróbce kawa zielona. Inaczej – to ziarna, które zostały uprażone w temperaturze około 200-300 stopni Celsjusza. Pod wpływem ciepła kawa zmienia swój wygląd, smak i właściwości. Na poziomie chemicznym zmniejsza się znacznie ilość kwasu chlorogenowego (CGA). To właśnie odmiana zielona jest szczególnie bogatym źródłem CGA, substancji, która ma szczególnie istotne właściwości odchudzające i wspomaga zachowanie szczupłej sylwetki.

Jak działa kwas chlorogenowy?

Kwas chlorogenowy (CGA) to silny antyutleniacz, który zmniejsza wchłanianie cukru, dzięki temu zapobiega odkładaniu tłuszczu. W ten prosty sposób organizm jest zmotywowany, by sięgać po energię zgromadzoną w tkance tłuszczowej.

Czy kwas chlorogenowy dostępny jest tylko w zielonej kawie? Oczywiście nie, ale właśnie w kawie jest świetnie przyswajalny. Składnik ten znajdziemy również pokrzywie czy karczochach.

Zielona kawa nie jest tak popularna jak kawa czarna, choć cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przede wszystkim dlatego, że ma działanie pobudzające oraz, że świetnie odchudza i robi to bez skutków ubocznych. Zielona kawa na odchudzanie jest coraz popularniejsza!

Kto sprawdził działanie zielonej kawy?

Czy zielona kawa naprawdę działa?

Przeprowadzono sporo badań na ten temat. Wspomnę o według mnie najważniejszym.

Jedno z nich zaplanował dr Oz, znana postać w Ameryce. W eksperymencie naukowym brało udział 100 kobiet, zatem grupa badawcza była duża i wiarygodna. Część kobiet otrzymywało placebo, część zieloną kawę – co również podnosi wartość badania, bo pozwala porównać efekt i sprawdzić, czy sprawdzany środek rzeczywiście działa.

Kobiety zostały poproszone o to, by nie zwiększać aktywności fizycznej, ani nie zmieniać nawyków żywieniowych. Każda została poproszona o prowadzenia dziennika tego, co je oraz jak spędza czas. Po trzech tygodniach oceniono wyniki badań – kobiety, które stosowały zieloną kawę schudły średnio kilogram, a te stosujące placebo kilkaset gramów.

Czy zielona kawa powoduje skutki uboczne?

Zielona kawa jest dobrze tolerowana, osoby ją stosujące zauważają świetne efekty, a przy tym są wolne od skutków ubocznych. Tylko w nielicznych przypadkach osoby korzystające z zielonej kawy zauważają odczuwanie niepokoju. Nastrój dość szybko jednak się reguluje i problem mija.

Jednak uwaga – zielonej kawy nie powinny stosować osoby mające problem z wysokim ciśnieniem krwi. Wszelkie przewlekłe choroby wymagają konsultacji lekarskiej.

Czy warto spożywać Green Coffee 5K ?

Powyższe informacje udowadniają odchudzającą moc zielonej kawy. Green Coffee 5K to natomiast silnie działający wyciąg z ziaren kawy, zawierający duże stężenie niskokofeinowej kawy, dzięki temu ryzyko ewentualnych skutków ubocznych znacznie spada. Producent zaleca spożywać trzy tabletki dziennie przed posiłkami. To ma szansę działać! Warto spróbować!

Jednak uwaga! Tylko sięgając po oryginalną zieloną kawę. Na rynku jest niestety wiele podróbek…Dlatego warto wybrać Green Coffee 5K.

Green Coffee 5K

167 złotych
Green Coffee 5K
9.55

Skuteczność

99/10

  Opinie

  98/10

   Dostępność

   90/10

    Bezpieczeństwo

    95/10

     Pros

     • - Doskonały skład
     • - Świetne działanie
     • - Bezpieczne chudnięcie

     Cons

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *