0

Ile wynosi cena Green Coffee Plus i gdzie można kupić?

Zielona kawa jest obecnie najpopularniejszym suplementem diety na odchudzanie, bijącym na łeb na szyję inne specyfiki – głównie za sprawą korzystnego wpływu na funkcjonowanie całego ciała.

Zielona kawa przyspiesza metabolizm, daje dłuższe uczucie nasycenia, stabilizuje poziom cukru we krwi, dzięki czemu chroni przed podjadaniem. Dodatkowo jeszcze dostarcza duże ilości antyoksydantów, które chronią przed powstaniem nowotworów, jak również dbają o zachowanie skóry młodej i pięknej.

Nie ma przesady w stwierdzeniu, że zielona kawa po prostu wpływa na zdrowie. Jest niezastąpiona i nawet wyjątkowo czepialska osoba, jak ja, nie jest w stanie niczego zielonej kawie zarzucić. Podobnie jak zresztą naukowcy, którzy zielone ziarna polecają i nie widzą żadnych przeciwwskazań do ich stosowania.

Zresztą mój HIT w kategorii suplement diety z zieloną kawą opisałam tutaj. Klik. Jest to środek według mnie najlepszy, który zawiera najwyższą dawkę zielonej kawy i jest świetny w stosowaniu.

Jednak oprócz mojego HITU, oprócz Green Coffee 5k są też inne środki.

Jak wypada oferta konkurencji dla Green Coffee 5K – Green Coffee Plus?

green-coffee-plusJestem prawdziwie rozczarowana i zdegustowana, jak można w ten sposób traktować klienta, osobę odwiedzającą stronę tego produktu.

Przede wszystkim wielki minus za brak dokładnego składu na stronie produktu. Producent nie przekazuje podstawowych danych, co sprawia, że moje zaufanie do niego drastycznie spada. Nie ma również na oficjalnej stronie żadnych namiarów kontaktowych, wiele zakładek nie działa. Producent nie tłumaczy, co kupujemy, decydując się na Green Coffee Plus, oprócz enigmatycznego stwierdzenia „najwyższa dawka zielonej kawy”, poza tym nie informuje, jak dokładnie działa sprzedawany przez niego produkt. Dla mnie to porażające, brak jakiegokolwiek szacunku do kupującego.

Szczerze? To jestem oburzona. Jak można udostępniać produkt w cenie niespełna 100 złotych za opakowanie i właściwie nic o nim nie napisać? Brak informacji jest oburzająca. Wydaje się, że żeruje na fenomenie zielonej kawy, a to bardzo nieładnie…

Jak to powinno wyglądać? Tak jak w przypadku Green Coffe 5K – na stronie producenta odnajdziemy informacje, jak duża zawartość jest zielonej kawy – 5000 mg, jak działa środek, w czym może nam pomóc, jakie opinie zbiera. Możemy przeczytać prawdziwe historie, obejrzeć videorecenzję. Strona zawiera komplet informacji, a nawet więcej niż można byłoby się spodziewać po tego typu witrynach.

Z tego powodu suplement diety z zieloną kawą – Green Coffee Plus to dla mnie kit. Nie polecam. Na tle mojego hitu – Green Coffe 5K wypada gorzej niż źle. Na rynku jest tak dużo dobrych produktów, że nie warto sięgać po te, które budzą jakiekolwiek wątpliwości. Ten środek niesie ich aż za wiele! Zdecyduj się na dobry suplement diety z zieloną kawą!

Green Coffe Plus

97 złotych
Green Coffe Plus
2

Skuteczność

20/10

  Opinie

  20/10

   Opis produktu

   20/10

    Dostępność

    20/10

     Pros

     • - Prawo zwrotu produktu

     Cons

     • - Brak informacji o składzie
     • - Słaba strona produktu
     • - Brak informacji o producencie
     • - Informacje niebudzące zaufania

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *