0

Jakie opinie mają tabletki Linea na odchudzanie?

Linea to bardzo popularne tabletki odchudzające, które są mocno promowane zarówno w telewizji, jak i w prasie oraz internecie. Przekaz na ich temat można zobaczyć niemal wszędzie, wpada on podprogowo do naszej świadomości – producent robi wszystko, byśmy uwierzyli, że Linea to najlepsze tabletki na odchudzanie. Czy jednak ten ogromny rozgłos jest podyktowany rzeczywistą wartością pastylek Linea, czy raczej ogromnymi środkami wydanymi na reklamę? Jaka jest prawda o suplemencie diety Linea?

Linea – tabletki na odchudzanie

lineaLinea to tabletki na odchudzanie od producenta Aflofarm dostępne właściwie w każdej aptece i w wielu drogeriach w cenie nieprzekraczającej 30 złotych za 60 pastylek. Można je szybko kupić i równie łatwo stosować – łykasz, popijasz i już. Jednak czy Linea jest skuteczna?

Jaki skład ma Linea?

Przyjrzyjmy się składowi…I na samym wstępie warto zaznaczyć, że nie jest zachwycający. Na pierwszym miejscu l-karnityna, potem wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z białej fasoli, ocet jabłkowy i na samym końcu chrom. Przyznać trzeba szczerze, że to nie jest idealne zestawienie. Nie ma co liczyć, że sama Linea załatwi nasz problem z nadmiernymi kilogramami. Jedyne, czego możemy się spodziewać, że tabletki wspomogą nasze starania, ale same z siebie nie będą skuteczne.

Można je stosować z dietą i ćwiczeniami fizycznymi i dzięki temu nieco zwiększyć naszą szansę na sukces. Dzięki zielonej herbacie zadbamy o nieco lepszy metabolizm i przyspieszenie spalania tłuszczu. Chrom z kolei pomaga utrzymywać odpowiedni poziom cukru we krwi i w ten sposób chroni przed podjadaniem między posiłkami i skutkami jedzenia większej liczby kalorii. L-karnityna z kolei usprawnia i przyspiesza metabolizm. Jest niezbędna, by transportować komórki tłuszczowe do mitochondriów, gdzie są one spalane, a proces odchudzania staje się możliwy.

Opinie Linea – czy to działa?

To, co napisałam powyżej, potwierdzają niezależne opinie, które można znaleźć w internecie. Linea nie cieszy się wielkim uznaniem, uważa się ją za „prawidłowy” produkt, ale nic poza tym. W myśl zasady – nie zaszkodzi, ale pewnie i nie pomoże. Niektóre osoby, które stosowały Linea narzekają również na skutki uboczne – w tym wypadanie włosów, gorsze samopoczucie po zażywaniu tabletek.

Dlatego zamiast decydować się na wątpliwej jakości, choć tani produkt na odchudzanie, zachęcam do przejrzenia recenzji znajdujących się na topie w rankingach ocen: Slimette (9.8), Keton malinowy (9,6), African Mango (8.8). Poklikajcie, poczytajcie i podejmijcie dobrą decyzję. Istnieje wiele lepszych opcji niż agresywnie promowana Linea na odchudzanie.

Linea

30 złotych/60 tabletek
Linea
2.5

Skuteczność

40/10

  Opinie

  20/10

   Skład

   20/10

    Szybkość działania

    20/10

     Pros

     • - Niska cena

     Cons

     • - Słaby skład
     • - Skutki uboczne stosowania

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *