0

Jeżeli olej z wiesiołka, to tylko w NuviVit

Wiesiołek to niepozorna roślina o małych żółtych kwiatkach o świetnym składzie i właściwościach zdrowotnych. Jest bogatym źródłem dobroczynnych kwasów tłuszczowych, które dodają urody, poprawiają samopoczucie i mają dobry wpływ na wyniki krwi.

Bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych

evening_primrose_oil_1000mgOlejek z wiesiołka jest cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym w 70% kwasu linolowego, który wykazuje doskonałe właściwości przeciwnowotworowe. Uznaje się również, że wzmacnia skórę, wygładza naskórek, dodaje blasku oraz zdrowego wyglądu. Sprawia, że włosy są mocniejsze, a paznokcie silniejsze.

W olejku z wiesiołka jest ponadto kwas gamma-linolenowy, który można uznać za bardzo cenny składnik w diecie kobiet. Składnik ten stymuluje wzrost włosów i wygładza skórę. Poprawia funkcjonowanie wszystkich organów i narządów, jego działanie jest szybko odczuwalne oraz daje daleko idące korzyści.

Wiesiołek zawiera też sporo witaminy E, uznawanej za witaminę młodości, która walczy z wolnymi rodnikami oraz ich negatywnym wpływem na skórę. Są też świetnie wpływające na pracę układu hormonalnego fitosterole, które dodatkową zmniejszą wchłanianie złego cholesterolu.

Skład wiesiołka jest zdumiewająco doskonały. Roślina wpływa pozytywnie na tyle organów i leczy tak wiele chorób, że jej dobroczynnego wpływu nie należy ignorować.

Działanie przeciwzapalne

Olejek z wiesiołka wykazuje silne działanie przeciwzapalne, dlatego może wspomagać leczenie wielu chorób, w tym: trądzik, egzemę, łuszczycę, nadciśnienie, alergie skórne, PMS, wspomaga również starania o dziecko, walcząc z bezpłodnością.

Olejek z wiesiołka to dobry sposób na bezpieczne, nieinwazyjne leczenie zmian skórnych oraz przewlekłych chorób.

To także doskonały lek dla tych, którzy stawiają na naturalne, bezpieczne leczenie różnych dolegliwości oraz profilaktykę, wspomagającą dbałość o dobre samopoczucie oraz funkcjonowanie całego organizmu.

Olejek z wiesiołka a odchudzanie

Olejek z wiesiołka wspomaga również odchudzanie. Zmniejsza ryzyko magazynowania się tłuszczu oraz wspomaga spalanie zbędnych kalorii. Warto go włączyć do codziennego menu, bo wspomaga usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.

Dlaczego olejek z wiesiołka z NuviVit?

Olejek z wiesiołka w ofercie NuviVit to przede wszystkim składnik czysty. W wygodnych do połykania tabletkach znajduje się tylko najwyższej jakości olejek gotowy do spożycia, pochodzenia organicznego, pozyskiwany z najlepszych źródeł. Producent gwarantuje wysoką jakość wyrobu oraz brak jakichkolwiek zbędnych dodatków. Nie jest tak jak w wielu wyrobach konkurencji, że nabywamy olejek z wiesiołka i jednocześnie otrzymujemy całą listę dodatkowych substancji, które niekorzystnie oddziałują na nasze zdrowie.

Dbając o zdrowie z olejkiem z NuviVit, naprawdę to robimy, bez kompromisów i rozwiązań pośrednich.

Olejek z wiesiołka

92 złote/120 kapsułek
Olejek z wiesiołka
9.25

Skuteczność

90/10

  Skład

  90/10

   Opinie

   100/10

    Dostępność

    90/10

     Pros

     • - Doskonały skład
     • - Czystość składników
     • - Łatwość stosowania
     • - Duże opakowanie
     • - Dobra cena

     Cons

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *