0

Kolagen 600mg – wszystkie zalety kolagenu w jednej kapsułce

Po co nam kolagen? Rola kolagenu jest bardzo ważna– pozwala zachować młody i piękny wygląd.

Niestety wraz z wiekiem ilość kolagenu dramatycznie spada i wtedy warto zadbać o jego suplementację z zewnątrz. Nie po to, by uniknąć starzenia, bo proces ten jest naturalny, ale by go spowolnić oraz zadbać o to, by starzeć się z klasą.

Poza tym nie sprzyja nam współczesny tryb życia – spożywanie wysokoprzetworzonej żywności, niewielka aktywność fizyczna, ograniczony czas na odpoczynek oraz relaks, a do tego zanieczyszczenia środowiska i masa toksyn…Nic dziwnego, że starzejemy się szybciej i często w niekontrolowany sposób.

Czym jest kolagen?

collagen_600mgKolagen to nic innego jak składowa tkanki łącznej, podstawowy rodzaj komórek budujących skórę (dba o jej prawidłowe nawilżenie oraz napięcie), kości, ścięgna, stawy, itd. Tak szerokie wykorzystanie kolagenu jest możliwe z powodu jego wytrzymałości oraz podatności na rozciąganie.

Brak kolagenu jest szybko zauważalny – skóra traci sprężystość, staje się sucha, mniej zdolna do efektywnego odbudowywania, pojawiają się pierwsze zmarszczki. To nie wszystko – pojawia się cellulit, włosy zaczynają wypadać. Braki kolagenu mogą być również odczuwane w bolesności kręgosłupa czy stawów.

Odpowiednia ilość kolagenu ma wpływ nie tylko na piękny wygląd i zdrowie, ale przede wszystkim wykazuje działanie profilaktyczne – chroni przed bakteriami chorobotwórczymi, ma korzystny wpływ na pracę układu immunologicznego, a nawet wykazuje działanie przeciwnowotworowe. Kto by pomyślał, że kolagen ma tak wszechstronne działanie, prawda? I tak wiele od niego zależy.

Kiedy spada produkcja kolagenu?

Badania jednoznacznie podkreślają, że już od 26 roku życia spada produkcja kolagenu i wraz z każdym rokiem życia proces ten niebezpiecznie pogłębia się.

Po co suplementować kolagen?

Suplementacja kolagenu jest wskazana z wielu powodów. Przede wszystkim składnik ten wspomaga zdrowie stawów, pozwala zachować na dłużej młodą skórę, jak również chroni przed cellulitem i rozstępami. Istnieje zbyt wiele ważnych czynników, na które ma wpływ kolagen, by móc to wszystko ignorować.

Kolagen 600 mg – czy warto?

Tabletki zawierają tylko czysty kolagen, bez zbędnych dodatków. Produkowane są w Anglii, są łatwe w stosowaniu i szybko przyswajalne przez organizm,

Zalecane są do stosowania powyżej 18 roku życia, a najlepiej dopiero po 25 roku życia, kiedy ilość kolagenu zaczyna spadać. Nie wywołują skutków ubocznych, jednak osoby przewlekle chore powinny skonsultować się z lekarzem zanim zdecydują się je zastosować.

Czysty i wysokiej jakości Kolagen 600mg otrzymamy w cenie 81 złotych za 60 kapsułek.

Kolagen 600mg

81 złotych/60 tabletek
Kolagen 600mg
8

Skuteczność

80/10

  Skład

  80/10

   Cena

   80/10

    Łatwość stosowania

    80/10

     Pros

     • - Dobry skład
     • - Łatwość stosowania
     • - Skuteczność

     Cons

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *