0

Laryng Up Junior – tabletki do ssania z laktoferyną

Ból gardła to tego rodzaju dyskomfort, który utrudnia normalne funkcjonowanie. Trudno się na czymkolwiek skupić, gdy w przełyku drapie i piecze. Wtedy w naturalny sposób sięgamy po środki, które uśmierzą pojawiający się ból. Jednym z produktów, który może nam pomóc jest Laryng Up Junior – dobrze skomponowane tabletki na gardło dla dziecka.

Laryng Up Junior skład

Laryng Up Junior to suplement diety, którego skuteczność opiera się na dwóch składnikach aktywnych. Zawiera laktoferynę i witaminę C. Jak działają te substancje?

Pierwsza jest mniej znana. Jest to białko, które w naturalny sposób występuje w kobiecym mleko. To właśnie w nim zostało po raz pierwszy wykryte. To między innymi za sprawą laktoferyny kobiecemu pokarmowi przypisuje się tyle korzystnych właściwości. Ma ono właściwości przeciwbakteryjne, świetnie broni przed patogenami. Oprócz tego, że występuje w mleku mamy, możemy ją również znaleźć w ślinie i innych wydzielinach – łzach, czy siarze (pierwszym mleku).

W tabletkach znajduje się również witamina C – ważny przeciwutleniacz, który chroni i zapobiega chorobom, pozwala zmniejszyć stan zapalny i przynosi błyskawiczne ukojenie.

Laryng Up Junior – dla kogo?

Tabletki przeznaczone są dla dzieci, które potrafią ssać i robią to w bezpieczny sposób. Zazwyczaj bezpiecznie mogą ją stosować maluchy po 3 roku życia.

Jednorazowo producent zaleca ssać po jednej tabletce. Można zażyć 4 pastylki na dobę.

Czy to jest skuteczne?

Suplement diety ma dobry, naturalny i bezpieczny skład. Nie poradzi sobie z dużym bólem gardła, ale zalecany jest przy niewielkim problemie, w przypadku którego może być skuteczny.

Laryng Up Junior

12 złotych
Laryng Up Junior
7.75

Skład

80/10

  Skuteczność

  70/10

   Dostępność

   80/10

    Opinie

    80/10

     Pros

     • - Ciekawy skład
     • - Dobre opinie
     • - Bezpieczne stosowanie

     Cons

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *