0

Magnez Skurcz niezbędny dla profesjonalistów

Skurcze są zawsze niespodziewane i bolesne. Trudno je uprzedzić czy nad nimi zapanować. Mogą się pojawić w nocy, podczas ćwiczeń, w różnych okresach zmian hormonalnych, na przykład w ciąży.

Co prawda są metody, które zmniejszają odczuwany dyskomfort, to jednak pojawienie się skurczu w nieodpowiednim momencie może być niebezpieczne, zwłaszcza dla sportowców i osób profesjonalnie trenujących. Dlatego tak istotne jest zapobieganie temu, nad czym nie można zapanować. Rozwiązaniem mają być tabletki Magnez Skurcz. Czy warto je kupić?

Magnez Skurcz – dla kogo?

magnez skurcz zdjTabletki Magnez Skurcz polecane są dla osób trenujących, żyjących w stresie, przemęczonych, nadwyrężających swoje mięśnie, planujących zwiększenie intensywności czy ilości wysiłku fizycznego. Czyli dla wszystkich tych, którzy mogą cierpieć z powodu niedoboru magnezu. Warto je włączyć do menu w okresie zwiększonego spożywania kawy czy też słonych przekąsek.

Ciekawy skład

Magnez Skurcz to nie tylko tytułowy magnez, ale również dodatkowe substancje takie, jak potas, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie mięśni oraz witamina B6 przyczyniająca się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Producent zaleca suplementację dwa razy dziennie po jednej tabletce. W opakowaniu jest 50 tabletek, czyli dokładnie tyle, ile starczy na niespełna miesiąc terapii.

Dobra cena?

50 tabletek otrzymamy w cenie około 10 złotych. To dobra cena, która nie stanowi większego problemu i jest akceptowalna niezależnie od dochodów.

Plusem jest również wysoka przyswajalność i szybkość działania przy regularnym stosowaniu.

Magnez Skurcz

10
Magnez Skurcz
7.5

Skuteczność

70/10

  Szybkość działania

  70/10

   Skład

   80/10

    Przyswajalność

    80/10

     Pros

     • - Dobra dostępność
     • - Dobra cena
     • - Wzbogacony skład
     • - Łatwość stosowania

     Cons

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *