0

Najmocniejszy antycellulitowy koncentrat cynamowo – kofeinowy z papryką BingoSpa – czy to działa?

Cellulit to przekleństwo wielu kobiet. Szczególnie wtedy, kiedy pojawia się w sporym wydaniu na udach, brzuchu, pośladkach i jest widoczny w każdym momencie i w każdej pozycji ciała. Wtedy wiele kobiet ma wielką motywację, by zmiany na skórze usunąć, wygładzając jej powierzchnię i zyskując ponownie pewność siebie. Czy w tym zadaniu sprawdzi się koncentrat Bingo Spa? Jakie ma opinie, skład? Czy działa i jak długo trzeba czekać na efekty jego stosowania?

Dlaczego na skórze pojawia się cellulit?

koncentrat_paprykowyPomarańczowa skórka pojawia się u kobiet w każdym wieku – szczupłych i przy kości. Nawet tych często ćwiczących i spędzających czas na aktywności fizycznej. Wszystko za sprawą nieprawidłowego działania układu limfatycznego, czego konsekwencją jest odkładanie w komórkach tłuszczowych zbędnych składników przemiany materii, które w przypadku prawidłowo działającej skóry powinny zostać wydalone.
Cellulit pogłębia również nieprawidłowo działający układ krwionośny oraz problemy na poziomie komórek tłuszczowych.

Niestety cellulit koncentruje się w wielu obszarach skóry – już na samym wstępie narażonych na magazynowanie tłuszczu. Dlatego najczęściej rozwija się na udach, pośladkach, ramionach, brzuchu. Zmiany łatwo rozpoznać, są zauważalne w postaci nierówności na skórze, w formie grudek i wypustek.

Jak działa BingoSpa na cellulit – według producenta?

Według producenta BingoSpa to mocno skoncentrowany preparat, który wykazuje silne działanie. Swoją skuteczność zawdzięcza kilku ważnym substancjom – wśród nich wymienia się aromat paprykowy, olejki – cynamonowy, goździkowy, pomarańczowy oraz kofeinę.

Wykazano, że te substancje świetnie redukują podskórną tkankę tłuszczową, dzięki czemu maksymalnie zmniejszają ryzyko powstania cellulitu oraz poprawiają funkcjonowanie skóry, chroniąc ją na kilku powierzchniach przed zmianami. BingoSpa koncentrat ma chronić również przed skutkami takich czynników, jakimi są zmęczenie, stres i niewłaściwa dieta – wszystkie niekorzystnie wpływające na kondycję skóry. Producent poleca BingoSpa dla osób z nadwagą oraz po intensywnym odchudzaniu. Ma pomagać osobom z przesuszoną skórą, skłonną do wiotczenia.

Kiedy można spodziewać się efektów?

Według producenta koncentratu Bingo Spa produkt ma zwiększać jędrność skóry o 25%, nawilżać o 10%, zwiększać elastyczność całkowitą o 7% i elastyczność własną o 5%. Po 5 zabiegach producent sugeruje, że dochodzi do zmniejszenia obwodu uda,  spadku BMI i zwiększenia jędrności skóry.

Jak korzysta się z koncentratu BingoSpa?

BingoSpa ma nam posłużyć do przygotowywania specjalnych zabiegów na cellulit. Preparat nakładamy cienką warstwą na skórę, następnie owijamy folią, pozostawiamy w przypadku pierwszego zabiegu na 5 minut, podczas drugiego zabiegu na 15 minut i kolejnych systematycznie wydłużamy czas działania zastosowanego kremu do 30 minut i więcej, następnie zmywamy kosmetyk ze skóry.

Zabiegom może towarzyszyć uczucie pieczenia i zaczerwienienia skóry.

Jakie opinie ma koncentrat BingoSpa na cellulit?

Przede wszystkim przewyższają następujące opinie:

 • BingoSpa to nie jest preparat dla każdego
 • ma specyficzny, mocny zapach,
 • jego aplikacji może towarzyszyć silne uczucie pieczenia i ciepła – nie zawsze przyjemne,
 • wiele osób narzeka, że trudno wytrzymać wyznaczony przez producenta czas utrzymania kosmetyku na skórze,
 • BingoSpa zazwyczaj zmniejsza cellulit i pomaga usunąć przykre zmiany

Przeważa opinia, że warto przecierpieć (niemiła aplikacja i mocne działanie kosmetyku) dla uzyskania dobrych efektów. Niestety cena kosmetyku jest dość wysoka – 265 złotych za opakowanie – wydajne, to prawda, ale koszt mimo to jest dość zaporowy. Czy warto? Odpowiedzcie sobie sami, ile jesteście znieść i ile wydać, by wyglądać trochę lepiej?

BingoSpa koncentrat na cellulit

265 złote
BingoSpa koncentrat na cellulit
5.25

Skuteczność

80/10

  Wygoda stosowania

  20/10

   Opinie

   80/10

    Dostępność

    30/10

     Pros

     • - Dobry skład
     • - Wysoka skuteczność
     • - Pozytywne opinie

     Cons

     • - Średnia dostępność
     • - Niemiła aplikacja
     • - Wysoka cena

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *