0

Powiększanie piersi z Breastfast – czy to może działać?

Kompleks małych piersi jest u wielu kobiet bardzo silny. Tak duży, że nie sposób wyobrazić sobie normalnego funkcjonowania, a niezadowolenie z wyglądu utrudnia codzienne życie, pobyt na plaży, dobór odzieży oraz cieszenie się z seksu. Nic dziwnego, że panie, które uważają, że mają małe piersi starają się je powiększyć. Jeśli można to zrobić w sposób bezpieczny i kontrolowany, to tym lepiej. Jednym ze sposobów jest Breastfast. Czy jest to środek bezpieczny i co może ważniejsze, skuteczny?

Co obiecuje producent?

Breastfast, według producenta, ma być alternatywą „dla magicznych powiększających” biustonoszy, gorsetów, zabiegów chirurgicznych czy ćwiczeń. Ma szybko i skutecznie powiększać piersi i poprawiać samopoczucie kobiety. Producent sporo obiecuje…Uważa swój produkt za najlepszy, wskazuje „że zwiększa ilość komórek i tym samym rozmiar piersi”, to dość ogólnikowe stwierdzenie, Poza tym informuje, że Breastfast oddziałuje na układ krwionośny i limfatyczny. W jaki sposób? I czy jest to bezpieczne? Tego niestety jasno nie tłumaczy…

Jakie korzyści niesie Breastfast według producenta?

breastfastProdukt ma sprawiać, że piersi są pełniejsze i większe. Poza tym według zapewnień producenta zwiększa wrażliwość sutków, co może być postrzegane jako zaleta w kontekście współżycia seksualnego. Poza tym ma wygładzać skórę i zwiększać jej sprężystość.

Stronę zdobią wiele mówiące fotografie „przed”, „po”, które zachęcają do stosowania środka. Jaka jest jednak prawda? Czy on naprawdę działa?

Czy Breastfast działa?

Niestety, producent nie informuje o składzie Breastfast. Strona jest zbudowana w taki sposób, by absolutnie nie odpowiadać na stawiane pytania. Jedyne co wiemy to to, że do wyprodukowania Breastfast wykorzystano naturalne składniki znane od wieków. To niestety za mało, by ocenić ewentualną skuteczność produktu.

To również budzi wątpliwość – jeśli produkt jest rzeczywiście taki świetny, to dlaczego się tym nie pochwalić? Dlaczego tego nie udowodnić? To niestety budzi moją wątpliwość.

Ile to kosztuje?

Trzy opakowania produktu kosztują nieco ponad 380 złotych. Czy to się opłaca? Według mnie nie, ale same oceńcie.

Jakie opinie ma Breaastfast?

Niestety niezbyt pochlebne. Oto kilka z nich:

Kochane kobitki. zażywam breastfast już od ponad miesiąca i muszę stwierdzić ze jest to jeden wielki wałek!!!!!!!!!!!!!!! nic się nie dzieje a nawet piersi stały się mniejsze tabletki śmierdzą strasznie.

Ten produkt to wielkie i jeszcze raz wielkie bzdury!!! kupiłam ten produkt i nic moje piersi są takie jakie są!! ale co jest najlepsze.. moje piersi nic nie drgnęły ale za to strasznie przytyłam koszmar dość ze przytyłam to miałam boleści brzucha.

Hej,dziewczyny muszę was rozczarować iż ów specyfik o którym piszecie to pic na wodę. A jeśli już są jakieś pozytywne wypowiedzi to tylko od tych, co chcą je sprzedać i wyreklamować.

Drogie panie!
Ja właśnie kończę drugie opakowanie tego specyfiku i moje piersi ani drgnęły.
A te kobietki,które piszą o tych obowiązkowych dekoltach i wielkim biuście już po dwóch opakowaniach, to są naganiaczki z firmy, która sprzedaje to badziewie.
Na stronie z której zakupiłam produkt są nierealne przykłady,teraz to wiem.

Dziewczyny nie kupujcie tego!!! Zakupiłam u nich te tabletki na 4 miesiące czyli 4 opakowania i dwa opakowania miałam dostać gratis . Dostałam tylko 3 opakowania to są oszuści zapłaciłam za to 808 zł .

Na tym poprzestanę. Decydujcie, czy warto ryzykować…Ja odradzam.

Breastfast

199 złotych
Breastfast
2

Skuteczność

20/10

  Opinie

  10/10

   Bezpieczeństwo

   30/10

    Skład

    20/10

     Pros

     Cons

     • - Brak informacji o składzie
     • - Złe opinie
     • - Niewiarygodna strona
     • - Niewiarygodny opis

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *