0

Profolan gorąca nowość na wypadanie włosów dla mężczyzn

Na rynku jest mnóstwo suplementów diety wspomagających porost włosów oraz zapobiegających ich nadmiernemu wypadaniu. Ich systematyczne zażywanie sprawia, że włosy stają się mocniejsze, a w miejscu, w którym już pojawiały się przerzedzenia, powstają nowe kosmyki. Wśród wyjątkowo dobrze ocenianych suplementów, które w ostatnich tygodniach pojawiły się na rynku, pojawił się Profolan – preparat w formie wygodnych w połknięciu pastylek, zawierający substancję czynną o nazwie Grow3,  dotąd niespotykaną w żadnym innym preparacie na rynku.

Dlaczego Profolan jest skuteczny?

profolanBadania wykazały, że Grow3,  aktywnych składnik wykorzystywany w Profolanie, czyli połączenie skrzypu polnego, pokrzywy i l-cysteiny to skuteczna naturalna formuła pomagająca odbudować fryzurę. Jej efekty działania są porównywalne do wielu syntetycznych składników, których stosowanie nie jest pozbawione skutków ubocznych.

Grow3  walczy z przyczyną łysienia. Przede wszystkim blokuje działanie DHT, składnika, który zazwyczaj odpowiada za utratę włosów u mężczyzn. To właśnie DHT jest przyczyną łysienia męskiego charakteryzującego się utratą włosów na początku na skroniach, następnie na czubku głowy, by dać rezultat w postaci łysej głowy z obszarem z włosami przebiegającym tylko w jednym miejscu.

Środek na łysienie i …siwienie

Profolan ma coś jeszcze – oprócz tego, że chroni przed wypadaniem włosów, to dodatkowo w taki sposób oddziałuje na włosy, że zapobiega utracie przez nich koloru.

Dzięki systematycznemu stosowaniu Profolanu włosy pozostają dłużej naturalnie brązowe, czarne czy koloru blond, a nie srebrne. Ładny kolor włosów sprawia, że fryzury „wyglądają młodziej”, co odejmuje lat i poprawia samopoczucie.

Udowodniona skuteczność

Profolan to suplement skutecznie walczący z łysieniem stworzony z myślą o pomocy osobom, które stosowały różne środki i nie znalazły dotąd odpowiedniego. Badania wykazały, że 9 na 10 osób stosujących ten preparat po 3 miesiącach systematycznego stosowania zauważa znaczną poprawę wyglądu fryzury i poleca Profolan najbliższym. A to przecież najlepsza rekomendacja.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Profolan to preparat objęty 90 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że można go stosować bez obaw i w razie jeśli nie sprosta naszym oczekiwaniom, mamy prawo odesłać opakowanie do dystrybutora i uzyskać zwrot poniesionych kosztów.

Czy są jakieś minusy? Profolan opinie

Jedyny minus to okres oczekiwania na efekty. Profolan nie działa niestety od razu. Ma to również związek z cyklem wzrostu włosów, który odbywa się w z góry ustalony sposób, dlatego potrzeba co najmniej trzech miesięcy, by zauważyć rezultaty oddziaływania Profolanu.

Wystarczy wytrwać 3 miesiące. Czy to dużo? Myślę, że fakt, że producent nie obiecuje gruszek na wierzbie i podkreśla, że niezbędny jest czas, by zauważyć efekty stosowania środka, wpływa na jego wiarygodność. To po prostu uczciwie i według mnie bardzo istotne – by mówić także w przekazach reklamowych prawdę.

A Wy, co o tym sądzicie?

Profolan

180 złotych
Profolan
9

Skuteczność

90/10

  Opinie

  95/10

   Skład

   95/10

    Szybkość działania

    75/10

     Bezpieczeństwo

     95/10

      Pros

      • - Dobry skład
      • - Łatwość stosowania
      • - Wygodna forma tabletek
      • - Dobra dostępność

      Cons

      • - Długość oczekiwania na efekty

      Dorota

      Dodaj komentarz

      Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *