1

SF-3 Triple Strength Joint Care Formula – na stawy od Newton Everett

Stany zapalne i bóle stawów to wbrew pozorom nie domena starszych ludzi. Te dolegliwości mogą się pojawić w każdym wieku – często towarzyszą osobom aktywnym, lubiącym uprawiać sport. O stawy trzeba dbać, gdy jesteśmy już młodzi, a w wieku dojrzałym to nasz obowiązek!

Teoretycznie kondycja stawów zależy od tego, co jemy. Menu ma pod tym względem kluczowe znaczenie. W praktyce jednak jest to dużo bardziej skomplikowane. Żywność, do której mamy dzisiaj dostęp, pozostawia wiele do życzenia. Jej jakość jest zatrważająco niska, a dostęp do ekologicznych produktów nie taki łatwy, na wielu obszarach wręcz niemożliwy.

super flexZ tego powodu nawet odżywiając się zdrowo, sięgając po urozmaicone posiłki, możemy mieć problem z dostarczaniem wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a co dopiero w sytuacji spożywania posiłków wysokoprzetworzonych, przygotowanych z nie najlepszych składowych. Skutek jest łatwy do przewidzenia – bóle stawów i dyskomfort.

Mając to na uwadze, dzisiaj właściwie wszyscy eksperci i dobrzy lekarze zalecają stosowanie odpowiednich suplementów diety, które w grupie ryzyka pozwolą odbudować chrząstkę oraz zapobiec poważnym zmianom stawów.

SF-3 Triple Strength Joint Care Formula to jeden z lepszych preparatów dla stawów. Posiada w składzie trzy ważne składniki: glukozamina, chondroityna oraz MSM. W jaki sposób każdy z nich wpływa na stawy?

Glukozamina łagodzi bóle stawów oraz wspomaga ich sprawne funkcjonowanie. Występuje naturalnie w organizmie, jednak w niektórych sytuacjach zaczyna jej brakować i wtedy wskazane jest jej uzupełnianie. Substancja ta bierze udział w syntezie proteoglikanów, jest niezbędna do prawidłowej budowy tkanek oraz regeneracji chorobowo zmienionych miejsc.

Chondroityna to organiczny związek chemiczny, będący jednym z najważniejszych składników chrząstki stawowej, jest niezbędny do likwidacji tarcia między chrząstkami. Jej obecność w wystarczającym stężeniu chroni stawy przed uszkodzeniami i wpływa pozytywnie na samopoczucie.

MSM to kolejna znana, niezbędna substancja do wspomagania zdrowia stawów. Zalecana jest do suplementacji w chorobach stawów, zwłaszcza stadiach zwyrodnienia. Poza tym działa przeciwzapalnie, uczestniczy w tworzeniu tkanki łącznej, wpływa na sprężystość skóry, wzmacnia mięśnie. Jest niezastąpiona do zachowania zdrowia i dobrej kondycji stawów.

Wszystkie te składniki zostały dokładnie przebadane, a ich działanie udowodnione. W połączeniu są dużo skuteczniejsze.

Pierwsze pozytywne objawy suplementacji można zobaczyć po 3-6 miesiącach regularnego stosowania SF-3. Dalsze zażywanie wygodnego  preparatu w formie tabletek przynosi kolejne pozytywne efekty. Z tego powodu nie zaleca się przerywania suplementacji, by problem ze stawami nie powrócił.

Moja ocena?

Dobry skład, atrakcyjna cena, świetne działanie – zarówno naprawcze jak i profilaktyczne, brak skutków ubocznych – to się opłaca!

SF-3

136 zł/150 kapsułek
SF-3
9

Skład

90/10

  Opinie

  90/10

   Skuteczność

   90/10

    Bezpieczeństwo

    90/10

     Pros

     • - Dobry skład
     • - Szybkie działanie
     • - Świetna wchłanialność
     • - Wysokie bezpieczeństwo
     • - Dobra dostępność

     Cons

     Dorota

     One Comment

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *