0

Snore Block na chrapanie – hit czy kit?

Chrapanie może bardzo przeszkadzać. Nie tylko osobie, która wbrew własnej woli i świadomości jest głośna w ciągu nocy i rano wstaje niewyspana, ale także partnerce lub partnerowi, którzy z powodu chrapania mogą nie spać w nocy, często się budzić i odczuwać prawdziwą frustrację z powodu nieprzyjemnych dźwięków. Niektórzy chrapią tak głośno, że przeszkadzają nie tylko osobie, która dzieli z nimi łóżko, ale także tej, która mieszka w tym samym domu…

Poza tym chrapanie może być niebezpieczne. Jako efekt zwężania dróg oddechowych może prowadzić do groźnych bezdechów a w konsekwencji nawet śmierci. Najczęściej utrudnia nocną regenerację, powoduje rozdrażnienie, przemęczenie i problemy z koncentracją. Jak walczyć z chrapaniem? Jak mu przeciwdziałać? Pomocny ma być Snore Block. Jednak czy ten preparat ma szansę działać?

Snore Block – co to jest?

snore block1Snore Block to 60 tabletek zawierających w składzie naturalne zioła oraz enzymy, które mają walczyć z przyczyną chrapania, czyli zwężeniem dróg oddechowych. Specyfik według producenta ułatwia oddychanie, likwiduje problem z tak zwaną kluską w gardle oraz ogranicza kłopot z obrzękiem tkanek.

Snore Block – czy to działa?

Szczerze? Trudno to ocenić.

Na stronie producenta (o tutaj) nie ma informacji o składzie produktu, a ten mógłby dać więcej informacji, czy w ogóle warto próbować stosować Snore Block. Tymczasem jeśli nie ma tak podstawowej informacji, to rodzi mnóstwo pytań, a od razu z nimi pojawia się nieufność. Przynajmniej u mnie.

Producent co prawda daje 90 dniową gwarancję zwrotu produktu, jednak dotyczy ona jedynie nierozpoczętego opakowania, a jedno opakowanie to koszt 139 złotych za miesiąc kuracji. Przyznać trzeba, że cena niemała, prawda?

Dlatego bardziej skłaniam się w kierunku, że Snore Block to kit a nie hit…Niestety.
A Ty, co sądzisz?

Snore Block

139 złotych
Snore Block
2.6666666666667

Skuteczność

40/10

  Cena

  20/10

   Informacje na stronie producenta

   20/10

    Pros

    • - Gwarancja producenta

    Cons

    • - Nieznany skład
    • - Trudna w ocenie skuteczność
    • - Wysoka cena

    Dorota

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *