0

Sprawdzamy Młody Jęczmień + 4 składniki aktywne

Każdy chce jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Mieć sporo energii, dużo entuzjazmu oraz otwarty umysł do chłonięcia wiedzy. Niestety wraz z upływem lat oraz na skutek funkcjonowania w niesprzyjających warunkach jest coraz trudniej utrzymywać harmonię w jadłospisie, na talerzu i w życiu. Czy da się coś z tym zrobić?

Ostatnio hitem internetu jest Młody Jęczmień, który pisząc kolokwialnie, powala na kolana swoim składem oraz możliwościami. Suplement diety, któremu chciałam się przyjrzeć dzisiaj ma dużo więcej niż tylko Młody Jęczmień. Zawiera również inne cenne substancje aktywne – zieloną herbatę, gorzką pomarańczę oraz spirulinę i chrom. Wszystkie dbają o dobre samopoczucie oraz wspomagają pracę układu pokarmowego, ułatwiając zachowanie szczupłej sylwetki. Ich działanie zostało potwierdzone naukowo w wielu niezależnych badaniach.

Młody jęczmień – wpływ na zdrowie

0Mlody_JeczmienMłody jęczmień jest cennym źródłem wielu substancji aktywnych. Wśród nich najważniejsze to enzymy, mikroelementy i witaminy (beta karotenu, witaminy C, E, witamin z grupy B, kwasu foliowego, choliny). Ma działanie odmładzające i silnie odżywcze, wspiera działanie wszystkich komórek ciała, a w szczególności pracę wątroby oraz pęcherzyka żółciowego. Poza tym zapewnia ochronę antyoksydacyjną DNA, białek i lipidów. Jednak to nie wszystko – jego stosowanie zapewnia równowagę kwasowo-zasadową.

Zielona herbata i jej wpływ na zdrowie

W suplemencie diety jest również zielona herbata, którą zastosowano nie bez przyczyny – pozwala zachować prawidłową masę ciała, wspomaga trawienie oraz metabolizm. Pita codziennie przynosi świetne efekty, a zażywana jako suplement diety jest równie ważna i skuteczna – reguluje poziom glukozy we krwi, dzięki czemu nie nękają nas napady wilczego głodu, działa również skutecznie jako antyoksydant, który wspomaga pracę wszystkich komórek i całego organizmu.

Wyciąg z gorzkiej pomarańczy na odchudzanie

To kolejny składnik, który wspomaga utrzymywanie szczupłej sylwetki oraz kontrolę masy ciała. Świetnie reguluje metabolizm lipidów – działa niezwykle skutecznie a jednocześnie bezpiecznie.

Spirulina świetna do prawidłowej pracy układu pokarmowego

Kolejnym ważnym składnikiem jest spirulina, która ułatwia zachowanie szczupłej sylwetki, poprzez regulację poziomu glukozy we krwi, świetnie chroni przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników, wykazując działanie antyoksydacyjne.

Chrom i jego wpływ na zdrowie

Na koniec pozostał chrom, który wykorzystany do produkcji suplementu świetnie się sprawdza w kontrolowaniu wagi ciała. Systematycznie przyjmowany pozwala poradzić sobie z nadmierną ochotą na słodycze, która u wielu osób skutecznie uniemożliwia zachowanie szczupłej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów.

Czy warto zażywać Młody Jęczmień plus 4 aktywne składniki?

Na pewno plusem jest skład, łatwość stosowania oraz pozytywny wpływ na zdrowie, nie tylko możliwość dbania o utrzymanie szczupłej sylwetki. Szczerze –  mnie to przekonuje, a Ciebie?

Młody Jęczmień i 4 składniki aktywne

16 złotych
Młody Jęczmień i 4 składniki aktywne
7.75

Skuteczność

70/10

  Skład

  80/10

   Cena

   80/10

    Dostępność

    80/10

     Pros

     • - Dobry skład
     • - Doskonałe działanie
     • - Brak skutków ubocznych

     Cons

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *