0

Urinal Intensiv – pierwsza pomoc dla wielu mężczyzn

Problemy z układem moczowym są wbrew pozorom dość popularne. Częste wizyty w toalecie, uczucie parcia na pęcherz i możliwość oddania zaledwie kilku kropelek, ograniczenia z powodu konieczności przebywania blisko toalety – to tylko nieliczne kłopoty spowodowane przez nieprawidłowo funkcjonujący układ moczowy. Na szczęście na rynku jest wiele preparatów, które w naturalny sposób wspomagają pracę nerek i wydzielanie moczu– szczególnie jeśli obserwuje się pierwsze sygnały nieprawidłowości. W przypadku poważnych infekcji suplementy diety nie pomogą. I warto podkreślić sobie to już na samym wstępie.

Wśród preparatów polecanych do wspomagania pracy układu moczowego wymienia się Urinal Intensiv, silniejszą wersję znanego specyfiku Urinal. O nim będzie ten post.

Skład

Urinal Intensiv zawiera wszystkie składniki znane z naturalnego wspomagania pracy układu moczowego. Wśród nich najpopularniejsze to żurawina wieloowocowa, która znajduje bardzo dobre zastosowanie w zwalczaniu stanów zapalnych układu moczowego, nawłoć pospolita – wykazuje działanie moczopędne, pomaga w usunięciu z układu moczowego bakterii, będących odpowiedzialnymi za powstały stan zapalny. Jest też witamina D, która według kilka badań, ma chronić układ moczowy, przeciwdziałając kolonizacji bakterii. Wspomaga również pracę układu odporności.

Kiedy stosuje się Urinal Intensiv?

urinalTrzeba podkreślić, że Urinal Intensiv to nie jest lek, ale suplement diety. Nie można oczekiwać, że sprawdzi się idealnie w zaawansowanych stanach zapalnych. Polecany jest jedynie w przypadku początkowych stadiach choroby, jak również profilaktycznie, gdy dochodzi do częstych infekcji układu moczowego.

Producent zaleca stosowanie Urinal Intensiv wszędzie tam, gdzie zależy nam na szybkim działaniu i ekspresowych efektach.

Tabletki mogą być stosowane przez diabetyków i osoby na diecie bezglutenowych.

Urinal Intensiv opinie

Produkt jest ciekawym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie trzeba działać szybko i gdy nie ma możliwości odwiedzenia lekarza. Świetnie radzi sobie na początku infekcji (nie wtedy, kiedy infekcja jest przechodzona – bo wtedy jest już za późno), jest łatwy w stosowaniu, bezpieczny i wygodny z powodu formy podania.
Może być zażywany bezpiecznie w różnym wieku, przez kobiety i mężczyzn.

20 tabletek otrzymamy w cenie około 14 złotych

Urinal Intensiv

14 złotych/20 tabletek
Urinal Intensiv
7.75

Skuteczność

70/10

  Skład

  70/10

   Dostępność

   80/10

    Bezpieczeństwo

    90/10

     Pros

     • - Skład
     • - Bezpieczeństwo stosowania
     • - Niska cena
     • - Dobra dostępność
     • - Łatwe stosowanie

     Cons

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *