0

Venicon for Women – na libido dla kobiet

Niskie libido u kobiet lub brak pożądania to częsty problem, który ma różne przyczyny. Może być uwarunkowany wiekiem, zmianami hormonalnymi, stanem zdrowia, a nawet genetyką, jednak najczęściej problem leży w psychice.

Venicon for Women, nazywany damską Viagrą, to prosty sposób na zwiększenie pożądania oraz poprawę jakości życia seksualnego. Dzięki tabletkom o naturalnym składzie można na nowo otworzyć się na odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zadbać o lepszy kontakt z partnerem.

Venicon for Women – jak to działa?

venicon_for_womenVenicon for Women to tabletki zawierające prosty, choć innowacyjny, jeśli porównamy inne propozycje na rynku, skład.

Najważniejsze składniki to Muira Puama, silny azjatycki afrodyzjak, który zwiększa ochotę na seks w taki sposób jak to dzieje się naturalnie około owulacji. Poza tym oddziałuje na aspekt biologiczny – zawiera l-argininę, która zwiększa produkcję tlenku azotu rozszerzającego naczynia krwionośne. W ten sposób narządy płciowe są lepiej ukrwione (podobny efekt, jaki osiąga się u kobiet po ciąży, u których narządy rodne są bardziej podatne na stymulację) oraz lepiej nawilżone – co ułatwia zbliżenie.  Jest również niacyna, składnik o dobrze przebadanym działaniu, który podnosi damskie libido oraz zwiększa sprawność seksualną, dzięki czemu chcemy współżyć częściej i czerpiemy z seksu większą przyjemność.

Niska cena

Na uwagę zasługuje również niska cena – 59 złotych za cztery tabletki. Produkt w tej cenie (najniższej na rynku) można kupić tutaj.

Łatwe stosowanie

Wystarczy połknąć jedną tabletkę na 30 minut przed zbliżeniem, popić ją wodą i gotowe.

Venicon for Women

Venicon for Women
9.25

Skuteczność

90/10

  Szybkość działania

  80/10

   Dostępność

   100/10

    Cena

    100/10

     Pros

     • - Dostępny bez recepty
     • - Dla każdej kobiety
     • - Bezpieczny skład
     • - Kompleksowe działanie

     Cons

     Dorota

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *