0

Wosk Veet – jakie ma opinie?

Depilacja to jeden z najmniej lubianych zabiegów kosmetycznych. Oczywiste jest, że trzeba ją przeprowadzać, ale większość kobiet traktuje ją jak przykry obowiązek, o którym zapominałyby, gdyby tylko mogły.

Nie wszystkie chcą się zgodzić na depilację laserową, która daje trwałe efekty. Wiele sięga po dość bolesne, choć długotrwałe rozwiązanie, jakim jest wosk Veet.

Stosunkowo nowym produktem jest Veet Easy Wax – urządzenie, które umożliwia perfekcyjną aplikację wosku i gwarantuje mniejszy bałagan z tym związany. Czy Veet, Easy Wax, elektryczny system do depilacji ciepłym woskiem jest godny uwagi? Jak się sprawdza w praktyce? Co sądzą o nim użytkownicy? Czy warto po niego sięgnąć?

easy wax

Veet, Easy Wax, elektryczny system do depilacji ciepłym woskiem, czyli co?

Veet Easy Wax to dość innowacyjna propozycja dostępna na rynku, która umożliwia bardziej komfortową depilację ciepłym woskiem niż tradycyjne nakładanie wosku bez specjalnego wygodnego w stosowaniu urządzenia.

W produkcie znajdziemy większość składników, które wykorzystywane są w renomowanych salonach kosmetycznych do usuwania włosów. Veet natomiast sprawia, że ich zalety mogą być zastosowane w zaciszu domu w wybranym, wygodnym dla siebie momencie. Zawsze wtedy, kiedy czujemy potrzebę poprawy swojego wyglądu.

Urządzenie ułatwia rozprowadzenie wosku na skórze, a następnie przyklejenie plastra. Jego obsługa jest intuicyjna, a dzięki dołączonej instrukcji – użytkownik nie ma żadnych wątpliwości, jak używać Easy Wax.

Dobra wiadomość jest taka, że produkt jest uniwersalny podczas stosowania – można go używać zarówno na nogach, jak i rękach, a nawet we wrażliwych miejscach – okolicach bikini czy pod pachami. Na rynku jest wersja Veet Easy Wax przeznaczona dla osób z wrażliwą skórą.

Co znajdziemy w zestawie?

Zestaw Veet Easy Wax zawiera: urządzenie podgrzewające ze specjalną nakładką. Dodatkowo producent dołączył do opakowania podstawkę podtrzymująca urządzenie, ponadto gotowy do użycia wkład z aplikatorem roll-on do depilacji nóg i rąk (50 ml). 24 paski, 4 chusteczki Perfect Finish.

Wkład do urządzenia można dokupić, dodatkowo dostępne są paski i chusteczki. Gdy skończą się te ostatnie, można po prostu sięgnąć po oliwkę dla dzieci, która również ułatwi nam usuwanie wosku z powierzchni skóry.

Jakie efekty zapewnia Veet Easy Wax?

Veet Easy Wax to urządzenie, które pozwala usunąć włoski wraz z cebulkami. Producent potwierdza, że regularne stosowanie Easy Wax umożliwia uzyskanie nie tylko efektu gładkiej i perfekcyjnej skóry przez wiele tygodni, ale przede wszystkim sprawia, że włoski odrastają cieńsze, jaśniejsze i słabsze.

Dzięki Veet Easy Wax można cieszyć się efektem depilacji nawet przez 5 tygodni.

Veet Easy Wax w praktyce, czyli opinie

Główna opinia, jaką powtarza się w kontekście Veet Easy Wax jest taka, że urządzenie w sposób  znaczący ułatwia życie. Przede wszystkim pozwala na naniesienie większej ilości wosku niż jest to możliwe podczas używania gotowych plastrów z woskiem. Poza tym nie mamy problemu z ogrzewaniem, wystarczy podłączyć urządzenie do prądu, by podgrzać wosk i po kilkudziesięciu minutach nanieść go na skórę. To bardzo proste i nie wymaga naszego zaangażowania – ogrzewania plastrów w dłoniach czy na kaloryferze.

Poza tym urządzenie jest dużo wygodniejsze w użyciu niż depilator. Włosy usuwa się za pośrednictwem jednego ruchu a nie tak jak w przypadku depilatora w trakcie kilkakrotnego przemierzania nim po skórze.

Jest coś jeszcze. Użycie specjalnej rolki w trakcie nakładania preparatu na skórę umożliwia zmniejszenie bolesności zabiegu. Urządzenie porządkuje włosy i pozwala na lepsze ich usunięcie.

Wosk Veet Easy Wax kosztuje około 75 złotych. Regularne użytkowanie będzie wiązało się z dokupywaniem wkładów w cenie około 20 złotych. Cena w konfrontacji z uzyskaniem długotrwałego efektu gładkiej i miękkiej skóry jest atrakcyjna. Opinie na temat produktu są zachęcające. Wszystko wskazuje na to, że warto spróbować.

Veet Easy Wax

75 złotych
Veet Easy Wax
7.4

Skuteczność

80/10

  Wygoda stosowania

  60/10

   Opinie

   80/10

    Dostępność

    80/10

     Bezpieczeństwo

     70/10

      Pros

      • - Wygodne użytkowanie
      • - Trwałe efekty
      • - Uniwersalne zastosowanie
      • - Dobre opinie

      Cons

      • - Konieczność wymiany wkładów

      Dorota

      Dodaj komentarz

      Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *