0

Żurawina + Kolendra 3000mg na wspomaganie układu moczowego

Lato jest szczególnie niesprzyjającym okresem dla układu moczowego. Właśnie późną wiosną i w wakacje niezwykle często dochodzi do niemiłych infekcji, które skutkują utrudnionym oddawaniem moczu. Wizyta w toalecie staje się wtedy nieprzyjemna, bolesna, można odczuwać pieczenie oraz parcie na pęcherz.

Infekcje układu moczowego są typowe dla kobiet (ze względu na budowę układu moczowego). Dużo rzadziej z ich powodu cierpią panowie. Szacuje się, że aż 30% kobiet w pewnym okresie życia doświadczy infekcji układu moczowego. Jej przebieg a nawet sam fakt pojawienia się zależy od zdrowia oraz indywidualnej odporności.

Rozwiązaniem, by chorować rzadziej oraz łagodniej przechodzić infekcje, może być żurawina i kolendra, które nie tylko leczą, ale również wzmacniają układ moczowy, zapobiegając zachorowaniom. W jaki sposób działają? O tym poniżej.

Jak żurawina wspomaga pracę układu moczowego?

zurawina produktJuż w 1840 roku po raz pierwszy udowodniono korzystny wpływ żurawiny na działanie układu moczowego. Dzisiaj już nie ma wątpliwości, że ma ona działanie przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybiczne.

Poza tym żurawina ma bardzo dobry skład. Dostarcza wielu cennych witamin: A, C, B. Oczywiście najlepsze pod tym względem – składu i przyswajalności – są świeże owoce, które dostarczają szczególnie dużo substancji odżywczych. Można je otrzymać w okresie od października do stycznia.

Dużo częściej używa się suszonych owoców, które swoje pozytywne właściwości utrzymują przez lata. Są łatwe w przechowywaniu i szalenie uniwersalne w kuchni.

Gdyby jeszcze tego było mało, jeśli uwzględniamy pozytywne działanie żurawiny, to warto dodać, że nawet w wysokich temperaturach nie traci ona swojego pozytywnego wpływu na zdrowie. Pod tym względem różni się od wielu popularnych składników, które podgrzane, ugotowane są dużo mniej wartościowe. Żurawina nie…

Osoby szczególnie narażone na infekcje powinny zażywać żurawinę nie tylko przy infekcji, ale osłonowo, w celach profilaktycznych. Dzięki temu mogą wzmocnić układ moczowy oraz uchronić się przed przykrym atakiem bakterii.

Kolendra a infekcje układu moczowego

Kolendra pochodzi z Grecji, jest cennym źródłem wielu ważnych substancji: wapnia, żelaza, fosforu, witaminy C, witamin z grupy B. Wielokrotnie wykazano, że zapobiega zakażeniom układu moczowego, wzmacnia go, usprawniając jego pracę. Systematycznie stosowana ma świetne właściwości profilaktyczne.

Czy Żurawina i Kolendra pomagają w sprawnej pracy układu moczowego?

Żurawina i Kolendra to dobrze skomponowany suplement diety. Większość dostępnych na rynku zawiera jedynie żurawinę, w tym przypadku moc owoców została wzmocniona przez drugi cenny składni: kolendrę. Dodatkowo jest również witamina C, która ułatwia funkcjonowanie całego układu moczowego.

W ten sposób uzyskano nie tylko świetny sposób na poprawę sprawności układu moczowego, ale również na zachowanie młodości i zmniejszenie negatywnego wpływu tak zwanego stresu antyoksydacyjnego.

Suplement Żurawina + Kolendra 3000mg  działa w łagodny, acz skuteczny sposób, wszystko za sprawą potwierdzonej mocy poszczególnych składników, które zostały przebadane i ocenione przez niezależne instytucje, a do tego z powodzeniem stosowane od lat na całym świecie. Tutaj nie ma mowy o innowacyjności, ale o skuteczności metod sprawdzonych przez pokolenia.

Plus również za wygodę stosowania. Producent zaleca przyjmowanie 2-3 tabletek w ciągu dnia i zwrócenie uwagi na zróżnicowaną dietę, czyli oprócz tego, że wybiera naturalne składniki wskazuje na to, co także ma znaczenie – styl życia.

Żurawina + Kolendra 3000mg

16 złotych/60 kapsułek
Żurawina + Kolendra 3000mg
8.4

Skuteczność

70/10

  Cena

  80/10

   Skład

   90/10

    Dostępność

    90/10

     Bezpieczeństwo

     90/10

      Pros

      • - Dobry skład
      • - Łatwe stosowanie
      • - Niska cena
      • - Udowodnione działanie

      Cons

      Dorota

      Dodaj komentarz

      Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *